Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос AquaViva LX SWIM050T (380В,12 м3/год, 1HP)
Насос AquaViva LX SWIM050T (380В,12 м3/год, 1HP) – електричний пристрій від китайського виробника AquaViva, основне призначення якого - обслуговування водних резервуарів з максимальним об'ємом 48 м³.
Особливості даної моделі:
- пристрій виготовлено з матеріалу, який характеризується довговічністю, термостійкістю і стійкістю до корозії,
- корпус і префільтр зроблені з термостійкого полімеру,
- оснащена префільтром з пластиковою корзиною всередині для затримки крупних частинок, контроль забрудненості якої відбувається через прозору кришку,
- продуктивність до 12 м³/год.

Купити насос AquaViva LX SWIM050T (380В,12 м3/ч, 1HP) можна у нас - в компанії «Максимал», яка знаходиться в Солом'янському районі Києва. Ми виконаємо його установку і ви також отримаєте якісний сервіс.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом з насосом.
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо монтаж).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо насос.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення насоса | приватні басейни |
| Використання | для фільтрації і циркуляції води |
| Наявність префільтра | так |
| Змінна швидкість | немає |
| Кількість фаз | 3 (380-400В) |
| Продуктивність, м3/год (при h) | 12 8 м |
| З'єднання, мм | 50 |
| Потужність, кВт | 1 |
| Вхідна потужність, кВт | 0.8 |
| Вихідна потужність, л. с. | 1 |
| Матеріал корпусу | термопластик |
| Матеріал мотора | нержавіюча сталь |
| Максимальна температура води, °C | до +50 |
| Рекомендована температура середовища, °C | до +50 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 3 |
| Робочий тиск, бар | 1.6 |
| Сила струму, А | 1.8 |
| Клас захисту, IP | 55 |
| Розмір, мм | 520 х 238 х 331 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 380 В |
| Об'єм басейну | 48 куб. м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина, мм | 238 |
| Довжина, мм | 520 |
| Висота, мм | 331 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність | 9.1 - 19 м3/год |
| Специфіка | з префільтром |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальний робочий тиск | 3 бар |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Матеріал мотора | Нержавіюча сталь |
| Максимальна температура води, °C | до +50 |
| Робочий тиск, бар | 1.6 |
| Клас захисту, IP | 55 |
| Сила струму | 1.8 А |
| Основні атрибути | |
| Кількість фаз | 3 (380-400В) |
| Призначення насоса | Приватні басейни |
| Змінна швидкість | Немає |
| Продуктивність, м3/год (при h) | 12 8 м |
| Потужність, кВт | 1.0 |
| З'єднання, мм | 50 |
| Вхідна потужність, кВт | 0.8 |
| Вихідна потужність, л. с. | 1 |
- Ціна: 11 137 ₴





