Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одноважільний фільтр BWT E1 HWS 1"
Одноважільний фільтр BWT E1 HWS 1" – це інноваційна і проста в експлуатації водоочисна конструкція від європейського виробника BWT, завдання якої – видалення органічних і неорганічних сполук, нерозчинних забруднень і домішок, розміром більше 90 мкм.
Особливості даної моделі:
- швидка і не складна установка змінного картриджа за допомогою спеціального важеля,
- оснащена редукційним клапаном для пониження тиску, манометром,
- укомплектована електронним індикатором заміни картриджа,
- встановлюється на лінію трубопроводу перед основним водоочисним обладнанням,
- продуктивність моделі дозволяє отримувати до 3,6 м3/год очищеної води,
- максимальний робочий тиск -16 бар.

Ви можете купити одноважільний фільтр BWT E1 HWS 1" в інтернет-магазині «Максимал» м. Київ, Солом'янський район. Наші фахівці виконають його установку і нададуть повний спектр сервісних послуг.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на картриджі 20% на першу покупку разом з осмосом.
- Сервісне обслуговування в подарунок (робота та матеріали перші 6 місяців, на обрані моделі).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо фільтр.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Тип | E1 HWS 1" |
| Номінальний діаметр з'єднання, DN | 25 |
| Продуктивність при перепаді тиску на фільтрі 0,2 бар, м3/годину | 3.6 |
| Рейтинг фільтрації, мкм | 90 |
| Номінальний тиск, бар | 16 |
| Робочий тиск, бар | 2-16 |
| Температура води хв./макс., °C | 5/30 |
| Температура навколишнього середовища хв./макс., °C | 5/40 |
| Загальна висота, мм | 567 |
| Монтажна довжина, мм | 199 |
| Тип фільтра | одноважільний |
| Особливості | з редуктором тиску |
| Очищення від: | різноманітних забруднювачів (піску, іржі, мулу та інших) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BWT |
| Країна виробник | Австрія |
| Використання | Для холодної води |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Максимальний тиск на вході | 16 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 5 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 2 атм |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Стан | Новий |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 567 мм |
| Призначення очищення | Очищення від піску, Очищення від механічних забруднень, Захист від механічних забруднень, Очищення від іржі, Захист трубопроводу від корозії |
| Призначення фільтра | побутові |
| Тип комплектующего | Механічний фільтр |
| Ширина | 199 |
| Комплектація | |
| Комплект для монтажу | Так |
| Основні | |
| Модель фільтруючого модуля | E1 HWS |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні розміри | |
| Номінальний діаметр з'єднання, DN | 25 |
- Ціна: 14 872 ₴







