Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр для гарячої води BWT PROTECTOR MINI 1" HR
Фільтр для гарячої води BWT PROTECTOR MINI 1" HR – це водоочисна конструкція, виготовлена компанією BWT (Європа) і призначена для видалення з води побутового трубопроводу піску, мулу, іржі.
Особливості даної моделі:
- колба фільтра вилита з латуні, стійкої до ударів,
- оберігає робочі елементи пральної машини або бойлера від попадання в них великих частинок забруднень,
- картридж виготовлено з нержавіючої сталі з пропускною спроможністю - 100 мкм,
- оснащена редуктором тиску, який допомагає захистити конструкцію від гідроударів,
- має функцію прямої промивки в ручному режимі,
- розмір з'єднань пристрою: 1 ",
- продуктивність моделі до 3,5 м3 / год очищеної води,
- робочий тиск - 1,5 - 25 бар.

Ви можете купити фільтр для гарячої води BWT PROTECTOR MINI 1 "HR в інтернет-магазині «Максимал» м. Київ, Солом'янський район. Наші фахівці виконають його установку і нададуть повний спектр сервісних послуг.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на картриджі 20% на першу покупку разом з осмосом.
- Сервісне обслуговування в подарунок (робота та матеріали перші 6 місяців, на обрані моделі).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо фільтр.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Тип | H/R 1" |
| Номінальний діаметр з'єднання, DN | 25 |
| Продуктивність при перепаді тиску на фільтрі 0,2 бар, м3/годину | 3.5 |
| Рейтинг фільтрації, мкм | 100 |
| Номінальний тиск, бар | 25 |
| Робочий тиск, бар | 1,5-25 |
| Максимальна температура води/навколишнього середовища, °С | 70/40 |
| Загальна висота, мм | 197 |
| Монтажна довжина, мм | 184 |
| Тип фільтра | механічний |
| Очищення від: | різноманітних забруднювачів (піску, глини, іржі, мулу та інших) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BWT |
| Країна виробник | Австрія |
| Використання | Для гарячої води |
| Максимальна температура води на вході | 70 град. |
| Максимальний тиск на вході | 25 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 5 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 1.5 атм |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Стан | Новий |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 197 мм |
| Матеріал | Латунь |
| Призначення очищення | Очищення від піску, Очищення від механічних забруднень, Захист від механічних забруднень, Очищення від іржі |
| Призначення фільтра | побутові |
| Тип комплектующего | Механічний фільтр |
| Ширина | 184 |
| Комплектація | |
| Комплект для монтажу | Так |
| Основні | |
| Модель фільтруючого модуля | Protector mini HR |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні розміри | |
| Номінальний діаметр з'єднання, DN | 25 |
- Ціна: 4 092 ₴


