Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр механічний з ручним промиванням BWT PROTECTOR BW¾"
Фільтр механічний з ручним промиванням BWT PROTECTOR BW ¾ " – це водоочисна конструкція, розроблена європейською компанією BWT. Основний фільтруючий елемент виготовлений з сучасного пластика і являє собою сітку-фільтр з пропускною здатністю 90 мікрон, ефективно затримуючи глину, мул, іржу і пісок.
Переваги даної моделі:
- головна частина конструкції надійно захищена від корозії, так як виготовлена з латуні,
- корпус зроблений з прозорого матеріалу, завдяки чому є можливість контролювати чистоту картриджа,
- швидка зворотна промивка фільтруючої сітки проводиться в ручному режимі, коли вода в колбі помутніє, за допомогою обертання спеціальної рукоятки,
- висока продуктивність - до 3 м3/год очищеної води,
- максимальний робочий тиск – 16 бар.

Ви можете купити фільтр механічний з ручним промиванням BWT EUROPAFILTER RS (RF) 2" в інтернет-магазині «Максимал» м. Київ, Солом'янський район. Наші фахівці виконають його установку і нададуть повний спектр сервісних послуг.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на картриджі 20% на першу покупку разом з осмосом.
- Сервісне обслуговування в подарунок (робота та матеріали перші 6 місяців, на обрані моделі).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо фільтр.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Тип | BW¾" |
| Номінальний діаметр з'єднання, DN | 20 |
| Продуктивність при перепаді тиску на фільтрі 0,2 бар, м3/годину | 3.0 |
| Рейтинг фільтрації, мкм | 100 |
| Номінальний тиск, бар | 16 |
| Максимальна температура води/навколишнього середовища, °С | 30/40 |
| Загальна висота, мм | 280 |
| Монтажна довжина, мм | 106 |
| Тип фільтра | механічний |
| Тип промивки | ручна |
| Очищення від: | різноманітних забруднювачів (піску, глини, іржі, мулу та інших) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BWT |
| Країна виробник | Австрія |
| Використання | Для холодної води |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Максимальний тиск на вході | 10 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 3 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 2 атм |
| Приєднувальний розмір | 3/4" |
| Стан | Новий |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Матеріал | Латунь |
| Призначення очищення | Очищення від піску, Очищення від механічних забруднень, Захист від механічних забруднень, Очищення від іржі |
| Призначення фільтра | побутові |
| Тип комплектующего | Механічний фільтр |
| Ширина | 106 |
| Комплектація | |
| Комплект для монтажу | Так |
| Основні | |
| Модель фільтруючого модуля | Protector BW |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні розміри | |
| Номінальний діаметр з'єднання, DN | 20 |
- Ціна: 4 488 ₴


