Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр зворотного осмосу Atlas Oasis DP-F Sanic Pump-UV
Фільтр зворотного осмосу OASIS DP-F SANIC PUMP-UV – сучасна водоочисна система від італійського бренду по розробці систем очищення води Atlas Filtri.
Фільтр оснащений насосом, який необхідний для забезпечення ефективної і раціональної роботи системи, якщо тиск води в мережі нижче 2 атмосфер.
В даній моделі передбачено 7 етапів фільтрації:
- перші три картриджа, два з яких антибактеріальні, прибирають з води механічні речовини, а також хлор, органічні сполуки і пестициди,
- четвертий етап – вода проходить через зворотньоосмотичну мембрану, яка пропускає тільки молекули Н2О,
- п'ятий – це постфільтр, який покращує смакові якості води та усуває неприємний запах,
- на шостому етапі відбувається насичення води корисними мікроелементами за допомогою мінералізатора,
- заключний - ультрафіолетова лампа знищує бактерії, мікроби і мікроорганізми.

Купити фільтр зворотного осмосу OASIS DP-F SANIC PUMP-UV в Києві можна у нас - в компанії «Максимал». Ми виконаємо його установку і ви також отримаєте якісний сервіс.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на картриджі 20% на першу покупку разом з осмосом.
- Сервісне обслуговування в подарунок (робота та матеріали перші 6 місяців, на обрані моделі).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо фільтр.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Обсяг бака | 16 літрів |
| Матеріал бака | пластиковий |
| Розміщення | під мийкою |
| Корпус фільтра | відкритий |
| Робочий тиск, бар | від 1 до 3 |
| Робоча температура, °C | від 4 до 45 |
| Швидкість фільтрації, л/хв | 1.5 |
| TDS | 1000 |
| Тип крана | окремий |
| Стиль крана | класичний - одинарний |
| Додаткові етапи очищення | мінералізатор, УФ-лампа |
|
Особливі відзнаки |
манометр, каркас для установки на підлозі і кріплення на стіну |
| Кількість етапів очищення | сім |
| Продуктивність чистої води, л/добу | 190 |
| Тип насоса | помпа |
| Тип фільтрації | зворотний осмос |
| Габарити, мм | 520 x 370 x 200 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlas Filtri |
| Країна виробник | Італія |
| Використання | Для питної води, Для холодної води |
| Призначення очищення | Очищення від вільного хлору |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Швидкість фільтрації | 1.5 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Число ступенів очищення | 7 |
| Призначення комплектуючого | Фільтр зворотного осмосу, УФ-стерилізатор |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 520 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Комплектація | |
| Кран | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 16 л |
| Помпа для підвищення тиску | Так |
| Ресурс стандартного фільтруючого модуля | 190 л |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Каркас | Так |
| Манометр | Так |
| Ультрафіолетова лампа | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура води на вході | 45 град. |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 22 Вт |
| Частота | 60 Гц |
| Максимальний робочий тиск | 3 бар |
| Мінімальний робочий тиск | 1 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Комбінований |
| Призначення фільтра | побутові |
| Накопичувальний бак | Да |
| Насос підвищення тиску | Да |
| Обсяг накопичувального бака | 16 літрів |
| Продуктивність | 190 літрів/добу |
| Розміщення | Під мийкою |
| Специфіка | мінералізатор, уф-лампа, з помпою, з накопичувальним баком |
| Стиль крана | класичний - одинарний |
| Тип колби | універсальний |
| Тип комплектующего | Система зворотнього осмосу |
| Тип корпусу | Відкритий |
- Ціна: 20 198 ₴





