Фільтр зворотного осмосу Atlas Oasis DP Sanic Pump з насосом 190 л/добу

Фільтр зворотного осмосу Atlas Oasis DP Sanic Pump з насосом 190 л/добу
Фільтр ATLAS OASIS DP SANIC PUMP з насосом 190 л/добу – зворотньоосмотична водоочисна система, розроблена італійською компанією Atlas Filtri в основі якої технологія Atlas Green і Microban Sanic, що не завдає шкоди природі.
У даній моделі вода проходить шість етапів очищення:
1. перший - усунення механічних частинок розміром більше 25 мікрон,
2. затримання забруднювачів, що перевищують розмір 5 мікрон, а також запобігання розмноженню мікробів і бактерій за допомогою картриджа, обробленого сріблом,
3. видалення хлору, його сполук, органіки, пестицидів,
4. ретельна фільтрація води, що проходить через мембрану зворотного осмосу,
5. постфільтр – покращує властивості води, тобто, усуває неприємний запах, каламутність, смак,
6. мінералізація води – збагачення корисними мікроелементами.

Купити фільтр зворотного осмосу ATLAS OASIS DP SANIC PUMP з насосом 190 л/добу у Києві можна у нас - в компанії «Максимал». Ми виконаємо його установку і ви також отримаєте якісний сервіс.
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на картриджі 20% на першу покупку разом з осмосом.
- Сервісне обслуговування в подарунок (робота та матеріали перші 6 місяців, на обрані моделі).
- Підбираємо фільтр.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Обсяг бака | 16 літрів |
| Матеріал бака | пластиковий |
| Розміщення | під мийкою |
| Корпус фільтра | відкритий |
| Робочий тиск, бар | від 1 до 3 |
| Робоча температура, °C | від 4 до 45 |
| Швидкість фільтрації, л/хв | 1.5 |
| TDS | 1000 |
| Тип крана | окремий |
| Стиль крана | класичний - одинарний |
| Додаткові етапи очищення | мінералізатор |
| Особливі відзнаки | використана технологія Microban |
| Кількість етапів очищення | шість |
| Продуктивність чистої води, л/добу | 190 |
| Тип насоса | помпа |
| Тип фільтрації | зворотний осмос |
| Габарити, мм | 510 x 380 x 180 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlas Filtri |
| Країна виробник | Італія |
| Використання | Для питної води, Для холодної води |
| Призначення очищення | Очищення від вільного хлору |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Швидкість фільтрації | 1.5 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Число ступенів очищення | 7 |
| Призначення комплектуючого | Фільтр зворотного осмосу |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 510 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Комплектація | |
| Кран | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 16 л |
| Помпа для підвищення тиску | Так |
| Ресурс стандартного фільтруючого модуля | 190 л |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура води на вході | 45 град. |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 22 Вт |
| Частота | 60 Гц |
| Максимальний робочий тиск | 3 бар |
| Мінімальний робочий тиск | 1 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Комбінований |
| Призначення фільтра | побутові |
| Накопичувальний бак | Да |
| Насос підвищення тиску | Да |
| Обсяг накопичувального бака | 16 літрів |
| Продуктивність | 190 літрів/добу |
| Розміщення | Під мийкою |
| Специфіка | мінералізатор, з помпою, з накопичувальним баком |
| Стиль крана | класичний - одинарний |
| Тип колби | універсальний |
| Тип комплектующего | Система зворотнього осмосу |
| Тип корпусу | Відкритий |
- Ціна: 11 755,50 ₴



