Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр зворотного осмосу Atlas Oasis DP Standard 2019
Фільтр зворотного осмосу ATLAS OASIS DP STANDARD 2019 – очисний елемент від італійського виробника Atlas Filtri, завдання якого усунути з води всі види забруднювачів.
Система включає 6 етапів очищення:
- первісне очищення проводиться двома поліпропіленовими і вугільним картриджами. Вони затримують речовини, розміром більше 5 мкм, хлор та його сполуки, органіку, нафтопродукти, фенол, бензол,
- на четвертому етапі вода проходить через мікроскопічні пори зворотноосмотичної мембрани, що пропускає тільки молекули Н2О,
- постфільтр, який покращує смак і усуває неприємний запах води,
- заключний етап – мінералізатор збагачує корисними мікроелементами.

Купити фільтр зворотного осмосу ATLAS OASIS DP STANDARD 2019 в Києві можна у нас - в компанії «Максимал». Ми виконаємо його установку і ви також отримаєте якісний сервіс.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на картриджі 20% на першу покупку разом з осмосом.
- Сервісне обслуговування в подарунок (робота та матеріали перші 6 місяців, на обрані моделі).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо фільтр.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Обсяг бака | 16 літрів |
| Матеріал бака | пластиковий |
| Розміщення | під мийкою |
| Корпус фільтра | відкритий |
| Робочий тиск, бар | від 3 до 8 |
| Робоча температура, °C | від 4 до 45 |
| TDS | 1000 |
| Тип крана | окремий |
| Стиль крана | класичний - одинарний |
| Додаткові етапи очищення | мінералізатор |
| Кількість етапів очищення | шість |
| Продуктивність чистої води, л/добу | 190 |
| Тип насоса | без насоса |
| Тип фільтрації | зворотний осмос |
| Габарити, мм | 470 x 390 x 140 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlas Filtri |
| Країна виробник | Італія |
| Використання | Для питної води, Для холодної води |
| Призначення очищення | Очищення від вільного хлору |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Стан | Новий |
| Число ступенів очищення | 7 |
| Призначення комплектуючого | Фільтр зворотного осмосу |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 470 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Комплектація | |
| Кран | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 16 л |
| Помпа для підвищення тиску | Ні |
| Ресурс стандартного фільтруючого модуля | 190 л |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура води на вході | 45 град. |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Максимальний робочий тиск | 8 бар |
| Мінімальний робочий тиск | 3 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Комбінований |
| Призначення фільтра | побутові |
| Накопичувальний бак | Да |
| Насос підвищення тиску | Немає |
| Обсяг накопичувального бака | 16 літрів |
| Продуктивність | 190 літрів/добу |
| Розміщення | Під мийкою |
| Специфіка | мінералізатор, з накопичувальним баком |
| Стиль крана | класичний - одинарний |
| Тип колби | універсальний |
| Тип комплектующего | Система зворотнього осмосу |
| Тип корпусу | Відкритий |
- Ціна: 10 523 ₴




