Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр зворотного осмосу Atlas Oasis DP UV
Фільтр зворотного осмосу ATLAS OASIS DP UV – система очищення води, результат роботи інженерів італійської компанії Atlas Filtri, мета якої отримувати відфільтровану, корисну для здоров'я людини воду.
Очищення води проходить сім етапів:
- перші три – це механічна фільтрація за допомогою поліпропіленового та 2-х вугільних картриджів з видалення великих суспензій, хлору, органіки, пестицидів та інших видів забруднювачів,
- четвертий - вода очищається зворотноосмотичною мембраною, усуває бактерії і мікроби, пропускаючи тільки молекули Н2О,
- п'ятий – постфільтр, пройшовши через який, вода набуває приємний смак і запах,
- на шостому етапі мінералізатор збагачує воду мікроелементами,
- заключний - ультрафіолетова лампа, яка знезаражує воду своїми променями.

Ви можете купити фільтр зворотного осмосу ATLAS OASIS DP UV в інтерні-магазині «Максимал» (м.Київ). Наші фахівці виконають його установку і нададуть повний спектр сервісних послуг.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на картриджі 20% на першу покупку разом з осмосом.
- Сервісне обслуговування в подарунок (робота та матеріали перші 6 місяців, на обрані моделі).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо фільтр.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Обсяг бака | 16 літрів |
| Матеріал бака | пластиковий |
| Розміщення | під мийкою |
| Корпус фільтра | відкритий |
| Робочий тиск, бар | від 3 до 8 |
| Робоча температура, °C | від 4 до 45 |
| TDS | 1000 |
| Тип крана | окремий |
| Стиль крана | класичний - одинарний |
| Додаткові етапи очищення | мінералізатор |
| Особливі відзнаки | УФ-лампа |
| Кількість етапів очищення | сім |
| Продуктивність чистої води, л/добу | 190 |
| Тип насоса | без насоса |
| Тип фільтрації | зворотний осмос |
| Габарити, мм | 470 x 390 x 170 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlas Filtri |
| Країна виробник | Італія |
| Використання | Для питної води, Для холодної води |
| Призначення очищення | Очищення від вільного хлору |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Стан | Новий |
| Число ступенів очищення | 7 |
| Призначення комплектуючого | Фільтр зворотного осмосу, УФ-стерилізатор |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 470 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Комплектація | |
| Кран | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 16 л |
| Ресурс стандартного фільтруючого модуля | 190 л |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Ультрафіолетова лампа | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура води на вході | 45 град. |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Частота | 60 Гц |
| Максимальний робочий тиск | 8 бар |
| Мінімальний робочий тиск | 3 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Комбінований |
| Призначення фільтра | побутові |
| Накопичувальний бак | Да |
| Насос підвищення тиску | Немає |
| Обсяг накопичувального бака | 16 літрів |
| Продуктивність | 190 літрів/добу |
| Розміщення | Під мийкою |
| Специфіка | мінералізатор, уф-лампа, з накопичувальним баком |
| Стиль крана | класичний - одинарний |
| Тип колби | універсальний |
| Тип комплектующего | Система зворотнього осмосу |
| Тип корпусу | Відкритий |
- Ціна: 9 654,40 ₴




