Фільтр зворотного осмосу Aquafilter ELITE7G-G з датчиком тиску
AQUAFILTER ELITE7G-G – фільтр з семиступінчастою системою очищення води в корпусі сірого кольору з датчиком тиску.
Головний фільтруючий елемент – це спеціальна мембрана, що робить воду ідеально чистою.
Процес роботи системи розбитий на наступні етапи:
1. утримування механічних частинок розміром більше 20 мкм;
2. ефективне усунення хлору та інших органічних забруднень за допомогою картриджа, завантаження якого вугілля з шкаралупи кокосового горіха;
3. очищення від органічних і механічних забруднень, видалення хлору і його похідних;
4. фільтрація за допомогою зворотноосмотичної мембрани, через яку проходять тільки молекули Н2О;
5. поліпшення смаку, кольору і запаху води;
6. мінералізація води природними елементами, такими, як кальцій, магній, натрій і калій;
7. поліпшення якості води за допомогою біокерамічного картриджа.

Купити фільтр зворотного осмосу Aquafilter ELITE7G-G з датчиком тиску в Києві можна у нас - в компанії «Максимал». Ми знаходимося в Солом'янському районі. Виконаємо монтаж і надамо повний спектр сервісних послуг в процесі експлуатації.
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на картриджі 20% на першу покупку разом з осмосом.
- Сервісне обслуговування в подарунок (робота та матеріали перші 6 місяців, на обрані моделі).
- Підбираємо фільтр.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Обсяг бака | 12 літрів |
| Матеріал бака | пластиковий |
| Габарити бака, мм | 280х350х280 |
| Розміщення | під мийкою |
| Корпус фільтра | відкритий |
| Робочий тиск, атм | від 1,5 до 6 |
| Робоча температура, °C | від 4 до 38 |
| Тип крана | окремий |
| Стиль крана | modern - одинарний |
| Особливі відзнаки | манометр, біокерамічний картридж |
| Кількість етапів очищення | сім |
| Продуктивність чистої води, л/добу | 280 |
|
Тип корпусу |
легкознімний |
| Тип насоса | без насоса |
| Тип фільтрації | зворотний осмос |
| Габарити, мм | 275x445x265 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquafilter |
| Країна виробник | Польща |
| Використання | Для питної води, Для холодної води |
| Призначення очищення | Очищення від вільного хлору |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Стан | Новий |
| Число ступенів очищення | 7 |
| Призначення комплектуючого | Фільтр зворотного осмосу |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 275 мм |
| Висота накопичувальної ємності | 350 мм |
| Глибина | 265 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/4" |
| Ширина | 445 мм |
| Ширина накопичувальної ємності | 280 мм |
| Комплектація | |
| Кран | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 12 л |
| Помпа для підвищення тиску | Ні |
| Ресурс стандартного фільтруючого модуля | 280 л |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Датчик тиску | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура води на вході | 38 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 1.5 атм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Комбінований |
| Призначення фільтра | побутові |
| Накопичувальний бак | Да |
| Насос підвищення тиску | Немає |
| Обсяг накопичувального бака | 12 літрів |
| Продуктивність | 285 літрів/добу |
| Розміщення | Під мийкою |
| Специфіка | біоактиватор, мінералізатор, з накопичувальним баком |
| Термін експлуатації | від 5 до 6 місяців |
| Стиль крана | modern - одинарний |
| Тип колби | універсальний |
| Тип комплектующего | Система зворотнього осмосу |
| Тип корпусу | Відкритий |
- Ціна: 9 867 ₴





