Система зворотного осмосу Блакитна Лагуна 5 (RO5)

Система зворотного осмосу Блакитна Лагуна 5 (RO5)
Aquafilter Блакитна Лагуна 5 (RO5) – п'ятиступінчаста водоочисна система, яка оснащена накопичувальним 15 літровим баком і має продуктивність – 280 л/день.
Фільтрація води проходить у п'ять етапів.
Перші три картриджа – це механічна очистка від забруднювачів, а також усунення хлору і його сполук.
Четвертий етап – очищення за допомогою мембрани зворотного осмосу. Її пори наскільки дрібні, що пропускають тільки молекули Н2О.
П'ятий картридж, наповнювач якого гранульоване вугілля, усуває запахи і надає воді приємний смак.

Купити систему зворотного осмосу Блакитна Лагуна 5 (RO5) в Києві можна у нас - в компанії «Максимал». Ми знаходимося в Солом'янському районі. Виконаємо монтаж і надамо повний спектр сервісних послуг в процесі експлуатації.
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на картриджі 20% на першу покупку разом з осмосом.
- Сервісне обслуговування в подарунок (робота та матеріали перші 6 місяців, на обрані моделі).
- Підбираємо фільтр.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Обсяг бака | 15 літрів |
| Корисний обсяг бака | 9 літрів |
| Матеріал бака | пластиковий |
| Розміщення | під мийкою |
| Корпус фільтра | відкритий |
| Робочий тиск, атм | від 2,8 до 6 |
| Робоча температура, °C | від 4 до 38 |
| Тип крана | окремий |
| Стиль крана | mini modern - одинарний |
| Додаткові етапи очищення | мінералізатор |
| Кількість етапів очищення | п'ять |
| Продуктивність чистої води, л/добу | 285 |
|
Тип колб |
універсальний |
| Тип насоса | без насоса |
| Тип фільтрації | зворотний осмос |
| Габарити, мм | 400 x 280 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquafilter |
| Країна виробник | Польща |
| Використання | Для питної води, Для холодної води |
| Призначення очищення | Очищення від вільного хлору |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Стан | Новий |
| Призначення комплектуючого | Фільтр зворотного осмосу |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Ширина | 280 мм |
| Комплектація | |
| Кран | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 15 л |
| Помпа для підвищення тиску | Ні |
| Ресурс стандартного фільтруючого модуля | 285 л |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура води на вході | 38 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 2.8 атм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Комбінований |
| Призначення фільтра | побутові |
| Накопичувальний бак | Да |
| Насос підвищення тиску | Немає |
| Обсяг накопичувального бака | 15 літрів |
| Продуктивність | 285 літрів/добу |
| Розміщення | Під мийкою |
| Специфіка | з накопичувальним баком |
| Термін експлуатації | від 5 до 6 місяців |
| Стиль крана | mini modern - одинарний |
| Тип колби | універсальний |
| Тип комплектующего | Система зворотнього осмосу |
| Тип корпусу | Відкритий |
- Ціна: 7 022 ₴


