КОМПЛЕКТ КАРТРИДЖІВ SMART LEADER ДЛЯ ПОТРІЙНИХ СИСТЕМ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

Комплект картриджів SMART LEADER для потрійних систем очищення води. Даний комплект здійснює комплексну очистку жорсткої водопровідної води, в якій високий вміст заліза і органіки. Він складається з трьох картриджів, кожен з яких призначений для певної міри очищення води.
Поліпропіленовий очищає воду від домішок механічного походження - піску, іржі, мулу і окалини в розмірі до 5 мікрон.
Картридж із суміші фільтруючих компонентів і фільтруючого матеріалу Multisorb 9, очистить воду від хлору і його сполук, пом'якшує воду і усунення сторонніх запахів і смаків.
Картридж з фільтруючим матеріалом Multisorb 11 забезпечить якісну очистку води від марганцю і заліза, що ще більше пом'ягшить воду і видалить нафтопродукти, феноли та важкі метали.
Ресурс очищення даного комплекту до 2000 літрів води.
Захистить побутові прилади від накипу.
Комплект можна використовувати в стандартних потрійних системах очищення інших виробників.
| Ресурс, л | до 2000 |
| Температура води, що очищається, °С | +4...+45 |
| Типорозмір | 2,5" х 10" |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Organic |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 250 мм |
| Вага | 1 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Використання | Для питної води |
| Призначення очищення | Очищення від вільного хлору |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 100 мм |
| Комплектація | |
| Кран | Немає |
| Накопичувальна ємність | Немає |
| Ресурс стандартного фільтруючого модуля | 1500 |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура води на вході | 30 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 5 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 3 атм |
- Ціна: 1 188 ₴

