Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постфільтр SMART для систем зворотнього осмосу. Заключне очищення води для систем зворотнього осмосу здійснює постфільтр. Для його виготовлення використане активоване вугілля харчового класу. Цей фільтр відкоригує Рн води і забезпечує видалення всіх сторонніх неприємних запахів і присмаків, що залишилися після попередніх фільтрацій. Споживач отримує чисту, прозору і смачну воду з природним запахом і смаком.
| Робочий тиск, бар | 3-6 |
| Температура води, що очищається, °С | +4...+45 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Organic |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Ширина | 250 мм |
| Вага | 1 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Використання | Для питної води |
| Матеріал | Активоване вугілля |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 100 мм |
| Комплектація | |
| Кран | Немає |
| Накопичувальна ємність | Немає |
| Ресурс стандартного фільтруючого модуля | 1500 |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура води на вході | 30 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 5 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 3 атм |
- Ціна: 510 ₴


