Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Картридж Organik 2,5 Х 10, 1 МКМ нитчастий для механічного очищення води. Картридж здійснює ефективну очистку води від домішок механічного походження. Очищає воду від іржі, піску, видаляє іл, глину, окалину і інші домішки механічного походження. Вода стає чистою і прозорою. Таке очищення захищає від пошкоджень трубопровід і сантехніку. Рейтинг фільтрації 1 мкм. Рекомендується міняти картридж один раз в шість місяців, не залежно від того скільки води було відфільтровано.
Основні переваги
- Прозора вода.
- Можна використовувати фільтри механічної очистки інших виробників.
- Висока якість очищення води.
- Термін роботи картриджа до 6 місяців.
| Рейтинг фільтрації | 1 мкм |
| Температура води, що очищається, °С | +4...+45 |
| Типорозмір | 2,5 Х 10 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Organic |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Ширина | 250 мм |
| Вага | 1 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Використання | Для питної води |
| Призначення очищення | Очищення від вільного хлору |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 100 мм |
| Комплектація | |
| Кран | Немає |
| Накопичувальна ємність | Немає |
| Ресурс стандартного фільтруючого модуля | 1500 |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура води на вході | 30 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 5 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 3 атм |
- Ціна: 123 ₴


