Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Картридж ORGANIC 4,5 Х 20 для видалення заліза. Цей картридж ефективно очистить воду від заліза. Застосовується у фільтрах типу Big Blue 20. У складі картриджа знаходиться фільтруючий матеріал Birm, який ефективно очистить воду і видалить з неї сполуки марганцю і заліза, а також їх розчинені форми. Споживач отримує чисту воду високої якості без сторонніх присмаків.
Основні переваги
- Прозора вода без запаху заліза.
- Ефективне очищення.
- Можна застосовувати в фільтрах типу Big Blue 20 інших виробників.
- Термін роботи картриджа до 6 місяців.
| Продуктивність, л/хв | до 5 |
| Температура води, що очищається, °З | +4...+38 |
| Типорозмір | 4,5" х 20" |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Organic |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Ширина | 250 мм |
| Вага | 1 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Використання | Для питної води |
| Матеріал | Birm |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 100 мм |
| Комплектація | |
| Кран | Немає |
| Накопичувальна ємність | Немає |
| Ресурс стандартного фільтруючого модуля | 1500 |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура води на вході | 30 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 5 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 3 атм |
- Ціна: 1 804 ₴


