Ультрафіолетовий знезаражувач води ORGANIC-6S

Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Ультрафіолетовий знезаражувач води ORGANIC-6S»
Ультрафіолетовий знезаражувач води ORGANIC-6S
Функція
Ультрафіолетова лампа необхідна в побуті для стерилізації води без додавання реагентів, УФ-промені якісно дезінфікують воду. Рекомендуємо використовувати ультрафіолетовий знезаражувач, якщо ви отримуєте воду з колодязя або не глибокого джерела водопостачання насиченого мікробіологією.
Опис
Вода, протікаючи через ультрафіолетовий знезаражувач, опромінюється УФ-лучами (30 мДж/см2), достатніми для знищення мікробіології. Камера виготовлена з кварцу стійка до утворення відкладень і захищає лампу від контакту з водою. Корпус виготовлений з 304 сталі. Лампа потребує заміни кожен рік. Живлення випромінювача здійснюється за допомогою блоку живлення з чотирма контактами.
З цим товаром купують змінний випромінювач до УФ лампи ORGANIC 6S
Придбати ультрафіолетовий знезаражувач води ORGANIC-6S можна у нашому інтернет-магазині "Максимал", що знаходиться в м. Київ Солом'янського району. Наші фахівці допоможуть вам та нададуть повний спектр якісних послуг.
- Монтаж в подарунок (не всі моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву і області.
- Знижка на труби і матеріали 10% від цін будівельних супермаркетів.
- Здаємо воду на аналіз
- Виїзд на об'єкт.
- Специфікація обладнання та матеріали для монтажу.
- Доставка обладнання та монтаж.
- Сервісне обслуговування.
Умови застосування ORGANIC-6S:
каламутність до 0,58 мг/л, кольоровість до 20 градусів, загальна жорсткість, мг-екв/л до 2,5 Залізо, мг/л до 0,3
| температура води | 5-30°С |
| Мінімальний/максимальний тиск | 2-6 атм |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Продуктивність системи | 1,36 м3/годину |
| Габарити фільтра ВхШ | 270×52×90 мм |
| Термін служби лампи | 1 рік |
| Потужність електромережі | 220 В / 50 Гц |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Organic |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 270 мм |
| Діаметр | 52 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | УФ лампа |
| Ширина | 90 мм |
| Швидкість фільтрації | 4 литр/мин |
| Тип фільтруючого модуля | Інший |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Призначення комплектуючого | УФ-стерилізатор |
| Призначення фільтра | побутові |
| Продуктивність | 1.0 м3/год |
| Ресурс стандартного фільтруючого модуля | 12 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна температура води на вході | 30 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 3 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 1 атм |
- Ціна: 12 540 ₴


