Фільтр комплексного очищення води Organic K-10 Premium
Опис
Фільтр Organic K-10 Premium призначений для комплексного очищення води від шкідливих домішок, таких як: амоній, залізо, солі жорсткості, марганець, аміак та органіка. При цьому, його система очищення дозволить надовго продовжити службу Вашої побутової техніки.
Слід зазначити, що для фільтрації води застосовується оригінальна засипка Multisorb, яка об'єднує заслуги в сфері водоочистки. Цей наповнювач дієво позбавляє від солей жорсткості, органіки, важких металів та інших забруднювачів, при цьому робить можливим заощадити на вживанні води і на витраті солі, що використовується для регенерації Multisorb. Термін роботи фільтруючого матеріалу становить як мінімум 5 років.
Важливо, що продуктивність фільтра комплексного очищення Organic K-10 Premium - 1,9 кубічних метрів води на годину.
- Монтаж в подарунок (не всі моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву та області.
- Знижка на труби і матеріали 10% від цін будівельних супермаркетів.
- Сервісне обслуговування у подарунок (робота і матеріали перші 6 місяців).
- Додаткова гарантія 1 рік на обладнання (без фільтруючого матеріалу).
- Здаємо воду на аналіз.
- Виїзд на об'єкт.
- Специфікація обладнання і матеріали для монтажу.
- Доставка обладнання та монтаж.
- Сервісне обслуговування.
| температура води | 4–30°С |
| Мінімальний/максимальний тиск | 1,5-6 атм |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Продуктивність системи | 1,9 м³/год |
| Габарити фільтра (без бака) | 258 x 1570 х 258 мм |
| Витрата води на одну регенерацію: | 0,4 м3 |
| Тривалість регенерації | 80-120 хв |
| Термін служби фільтруючого матеріалу |
до 10 років |
| Фільтруючий матеріал: | Multisorb |
| Потужність електромережі | 220 В / 50 Гц |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Organic |
| Країна виробник | Україна |
| Використання | Для холодної води |
| Максимальна температура води на вході | 30 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 2 атм |
| Призначення очищення | Зм'якшення |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Ресурс стандартного фільтруючого модуля | 12000 л |
| Швидкість фільтрації | 500 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Число ступенів очищення | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення фільтра | побутові |
- Ціна: 34 000 ₴


