Фільтр Organic Big Blue 10 з незалізнюючим картриджем.
Іржа на сантехніці досить поширене явище в приватних будинках і квартирах. Це свідчить про високі концентрації заліза у воді, що не тільки псує сантехніку і побутову техніку, але і впливає на якість і смак води. Система знезалізнення води Organic Big Blue 10 дозволить очистити воду в будинку і всім його мешканцям насолоджуватися її приємним смаком.
Функція.
Фільтр Organic Big Blue 10 з незалізнюючим картриджем в комплекті – фільтр високої ефективності, повністю очищає проточну воду від розчинених і нерозчинених елементів заліза.
Опис.
Фільтр Organic Big Blue 10 встановлюється при вході в квартиру/будинок на магістральному водогоні, при цьому очищаючи проточну воду від заліза для всіх потреб мешканців квартири/будинку. Важливо, що фільтруючий матеріал придатний для експлуатації 6 місяців без заміни. Продуктивність фільтра: 12 л/м.
- Монтаж в подарунок (не всі моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву і області.
- Знижка на труби і матеріали 10% від цін будівельних супермаркетів.
- Сервісне обслуговування в подарунок(робота та матеріали перші 6 місяців).
- Гарантія 1 рік на обладнання.
- Здаємо воду на аналіз
- Виїзд на об'єкт.
- Специфікація обладнання та матеріали для монтажу.
- Доставка обладнання та монтаж.
- Сервісне обслуговування.
Умови застосування Organic Big Blue 10:
рН вихідної води - 6,8-9,0, в тому числі: 8,0-9,0 - при видаленні марганцю; 6,8-8,5 - при видаленні заліза; 8,0-8,5 - при спільному видаленні заліза і марганцю; окислюваність перманганатна ≤ 4-5 МГО / л; концентрація розчиненого кисню - на 15% більше суми концентрацій заліза (Fe); концентрація вільного хлору - до 0,5 мг / л; сірководень і нафтопродукти мають бути відсутні; максимальний вміст у вихідній воді: залізо загальне (Fe) - до 3 мг / л. Якщо в аналізі води ви бачите, що у вас вони завищені, тисніть сюди.
| Температура води | 5–40°С |
| Мінімальний/максимальний тиск | 2,8-6 атм |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Продуктивність системи | 1,56 м3/годину |
| Витрата води на одну регенерацію, м³ | від 0.6 до 1 |
| Термін служби фільтруючого матеріалу | до 6 місяців |
| Потужність електромережі | 220 В / 50 Гц |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Organic |
| Країна виробник | Україна |
| Використання | Для холодної води |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 3 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 2 атм |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Ресурс стандартного фільтруючого модуля | 12000 л |
| Швидкість фільтрації | 12 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Число ступенів очищення | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення фільтра | побутові |
| Продуктивність | 1.5 м3/год |
- Ціна: 3 740 ₴



