Фільтр зворотний осмос AQUAMAGIC
Система зворотного осмосу AquaMagic – одна з кращих систем очищення води, створена міжнародною компанією Puricom Water Industrial Corp. на замовлення ТОВ «ІВІК Формула Води».
Система складається з трьох попередніх фільтруючих елементів, які видаляють зважені частинки, хлор і хлорорганічні сполуки з води. Потім мембрана зворотного осмосу, подібно найдрібнішому ситу, пропускає тільки молекули води і кисню, очищає воду від шкідливих домішок, включаючи бактерії і віруси, солі важких металів. Після мембрани зворотного осмосу вода з накопичувального бака надходить на фінальний вугільний картридж, щоб виключити можливість появи запаху і отримати 100% кристально чисту воду.
Ступені очищення:
1-а ступінь − картридж зі спіненого поліпропіленового волокна. Очищає воду від суспензій, піску, глини і нерозчинних хімічних сполук більше 5 мкм.
2-3-я ступінь − картридж вугільний (GAC), виготовлений з гранульованого активованого вугілля. Очищає воду від хлору, хлорвмісних сполук, пестицидів і гербіцидів.
4-а ступінь − зворотньоосмотична мембрана. Видаляє практично всі органічні забруднення, а також розчинені у воді сторонні рідини, бактерії, віруси, солі важких металів, залізо, ртуть, миш'як, марганець і т. д.
5-а ступінь − пост-фільтр, виготовлений з активованого кокосового вугілля, очищає воду від запахів після зберігання в накопичувальному баці.
Переваги:
- Видаляє важкі метали, пестициди, бактерії, віруси, невеликі частинки тощо;
- Використовується екологічно чистий матеріал для корпусів фільтра;
- Швидкознімні унікальні картриджі;
- Фільтруючі елементи і матеріали сертифіковані відповідно до стандартів NSF/ANSI;
- Система не вимагає налагодження, коли проводиться заміна фільтрів;
- Оригінальний місткий бак накопичувальний, на 50% легше стандартних баків;
- Революційна система мийки накопичувального бака.
- Є можливість розкрити, дістати грушу і помити внутрішню частину бака.
Комплектація
- Фільтр
- Набір картриджів
- Накопичувальний бак
- Кран
- Комплект підключення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puricom |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Використання | Для питної води |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Швидкість фільтрації | 175 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Число ступенів очищення | 5 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Висота накопичувальної ємності | 420 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/4" |
| Ширина | 340 мм |
| Ширина накопичувальної ємності | 270 мм |
| Комплектація | |
| Кран | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 13 л |
| Помпа для підвищення тиску | Ні |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення очищення | очищення води-99% |
| Призначення фільтра | побутові |
| Накопичувальний бак | Да |
| Насос підвищення тиску | Немає |
| Обсяг накопичувального бака | 13 літрів |
| Продуктивність | 190 літрів/добу |
| Специфіка | швидка заміна картриджів, з накопичувальним баком |
| Тип колби | легкознімний |
| Тип корпусу | Відкритий |
- Ціна: 5 200 ₴
- Спосіб упаковки: картонний ящик 2шт


