Фільтр нового покоління для пом'якшення води BWT Perla One

Фільтр нового покоління для пом'якшення води BWT Perla One
Кристальне очищення води
Досконалий дизайн
Подовжує термін служби вашої техніки
Інтелектуальний контроль Smart Metering
Економія на витратах єлектропостачання

Фільтр нового покоління для пом'якшення води BWT Perla One має конструкцію Simplex, яка безперервно подає шовковисто м'яку воду 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Доступ до очищеної води незалежно від того, скільки людей користуються водою. Фільтр пом'якшення оснащений чотирма системами захисту:
- AQA Guard - прямий захист від витоку води контролює поява води на підлозі;
- AQA Watch - сигналізує про постійне перевищення витрати води;
- AQA Safe - за відсутності електрики перекриває подачу води.

Інтелектуальний контроль Smart Metering повідомляє вам про роботу фільтра де б ви не були. Просто встановіть програму на ваш телефон. Повідомлення можуть надходити через LAN або Wi-Fi.

Система BWT Perla One відрізняється безшумною роботою. Вбудований датчик руху сповіщатиме вас про роботу пом'якшувача:
- синій - все гаразд;
- жовтий – необхідно засипати сіль;
- червоний – підказує, що потрібно зробити.

Особливості данної моделі:
- ультразвуковий датчик для сповіщення, що потрібно засипати сіль - засипати сіль можна просто натиснувши на кришку пом'якшувача;
- 5" touch дисплей;
- автоматична дезінфекція фільтру під час процесу регенерації;
- автоматична робота та регенерація;
- управління та контроль через додаток у смартфоні;
- європейська якість.
Купити фільтр нового покоління для пом'якшення води BWT Perla One можна у нас - в компанії «Максимал», яка знаходиться в Солом'янському районі Києва. Ми виконаємо його встановлення та надамо повний спектр сервісних послуг.
- Монтаж в подарунок (не всі моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву та області.
- Знижка на труби і матеріали 10% від цін будівельних супермаркетів.
- Сервісне обслуговування у подарунок (робота і матеріали перші 6 місяців).
- Здаємо воду на аналіз.
- Виїзд на об'єкт.
- Специфікація обладнання та матеріали для монтажу.
- Доставка обладнання та монтаж.
- Сервісне обслуговування.
| Параметри | Значення |
|---|---|
| Продуктивність, м3/год |
1,6 |
| Тривалість регенерації, хв | 50 |
|
Витрати води на повну регенерацію, л |
40,0 |
| Витрати солі на повну регенерацію, кг | 0,26 |
| Номінальний діаметр з'єднувального трубопроводу, DN |
32 |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 797 х 394 х 505 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BWT |
| Країна виробник | Великобританія |
| Використання | Для холодної води |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Продуктивність | 1.6 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Тип пом'якшувача води | Кабінетний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 797 мм |
| Глибина | 505 мм |
| Ширина | 394 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Витрата води на регенерацію (обсяг стоків) | 0.4 куб. м |
| Витрата солі на регенерацію | 0.76 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура води на вході | 30 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 1 атм |
| Призначення очищення | Зм'якшення |
| Призначення фільтра | побутові |
| Число ступенів очищення | 1 |
- Ціна: 114 180 ₴






