Насос Hayward Tristar SP32203 (380 В, 28 м3/год, 2 HP)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос Hayward Tristar SP32203 (380 В, 28 м3/год, 2 HP)
Насос Hayward Tristar SP32203 (380 В, 28 м3/год, 2 HP) – електричний пристрій, розроблений американською компанією Hayward, основне завдання якого - перекачувати воду в системах водопідготовки плавальних штучних резервуарів об'ємом до 112 000 літрів. Насоси серії Tristar відрізняються високою продуктивністю з мінімальними витратами енергії.
Особливості даної моделі:
- матеріал корпусу – термопластик посилений скловолокном, стійкий до корозії і хімії,
- закритий двигун з нержавіючої сталі,
- має префільтр з великою ємністю і прозорою кришкою на різьбі,
- можна встановлювати вище рівня води,
- продуктивність 28 м3/год при висоті водяного стовпа 8 метрів.

Купити насос Hayward Tristar SP32203 (380 В, 28 м3/год, 2 HP) можна у нас - в компанії «Максимал», яка знаходиться в Солом'янському районі Києва. Ми виконаємо його установку і ви також отримаєте якісний сервіс.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом з насосом.
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо монтаж).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо насос.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення насоса | приватні басейни |
| Використання | для циркуляції і фільтрації води |
| Тип насоса | самовсмоктуючий |
| Наявність префільтра | так |
| Змінна швидкість | немає |
| Кількість фаз | 3 (380-400В) |
| Продуктивність, м3/год (при h) | 28 при 8 м |
| З'єднання, мм | 63 |
| Потужність, кВт | 2.0 |
| Матеріал корпусу | термостійке поліпропіленове волокно |
| Кількість обертів, об/хв | 2900 |
| Клас захисту, IP | 55 |
| Максимальна температура води, °C | до +50 |
| Мінімальна температура води, °C | +4 |
| Допустима концентрація солі, г/л | до 5 |
| Розмір, мм | 535х293х345 |
| Вага, кг | 15 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | США |
| Напруга | 380 В |
| Об'єм басейну | 112 куб. м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина, мм | 293 |
| Довжина, мм | 535 |
| Висота, мм | 345 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність | 19.1 - 35 м3/год |
| Специфіка | з префільтром |
| Потужність, кВт | 2.0 |
| Основні атрибути | |
| Кількість фаз | 3 (380-400В) |
| Призначення насоса | Приватні басейни |
| Змінна швидкість | Немає |
| Продуктивність, м3/год (при h) | 28 при 8 м |
| З'єднання, мм | 63 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Термостійке поліпропіленове волокно |
| Максимальна температура води, °C | до +50 |
| Клас захисту, IP | 55 |
| Кількість обертів | 2900 об/хв |
| Мінімальна температура води, °C | +4 |
| Допустима концентрація солі, г/л | до 5 |
- Ціна: 74 409 ₴





