Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос Emaux EPV300 (220В, 34.5м3/год, 3HP) із змінною швидкістю
Насос Emaux EPV300 – однофазний електричний пристрій зі змінною швидкістю, виготовлений китайською компанією Emaux, призначення якого - забезпечувати очистку води і водообмін у басейнах об'ємом до 138 м3. Підходить також для обслуговування водоспадів, фонтанів, СПА. За рахунок змінної швидкості насос більш повільно циркулює воду, що знижує навантаження з системи фільтрації і, тим самим подовжує термін експлуатації фільтруючого та дозуючого обладнання
Переваги даної моделі:
- має змінну швидкість;
- зменшує споживання енергії на 85%;
- оснащений передфільтром з обсягом кошика на 5 літрів;
- характеризується низьким рівнем шуму при роботі;
- сенсорний дисплей для управління системою.


Купити насос Emaux EPV300 (220В, 34.5м3/год, 3HP) із змінною швидкістю можна у нас - в компанії «Максимал», яка знаходиться в Солом'янському районі міста Києва. Ми виконаємо його установку і надамо повний спектр сервісних послуг в процесі експлуатації.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом з насосом.
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо монтаж).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо насос.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення насоса | приватні басейни, громадські басейни |
| Використання | для напірної подачі і рециркуляції води в басейнах |
| Наявність префільтра | так |
| Змінна швидкість | так |
| Двигун | PPM (магнітний) |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Об'єм, л | 138 000 |
| Продуктивність, м3/год (при h) | 34.5 при 10 м |
| З'єднання | 2" |
| Вхідна потужність, кВт | 2.2 |
| Вихідна потужність, л. с. | 3 |
| Розмір (ДхШхВ), мм | 705х262х369 |
| Вага, кг | 25 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emaux |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм басейну | 138 куб. м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина, мм | 262 |
| Довжина, мм | 705 |
| Висота, мм | 369 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність | 19.1 - 35 м3/год |
| Специфіка | з префільтром, з змінною швидкістю |
| Потужність, кВт | 3.0 |
| Основні атрибути | |
| Двигун | магнітний |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Призначення насоса | Приватні басейни, Громадські басейни |
| Змінна швидкість | Так |
| Продуктивність, м3/год (при h) | 34.5 при 10 м |
| З'єднання, мм | 63/75 |
| Вхідна потужність, кВт | 2.2 |
| Вихідна потужність, л. с. | 3 |
- Ціна: 83 205 ₴







