Тепловий насос Fairland AXCR32, інвертер з охолодженням
Теплові насоси серії AXCR (Fairland, Китай) розроблені за унікальною технологією Turbo Silence. Насос має три режими роботи, кожен з яких має свої переваги при різних умовах експлуатації.

Система управління Turbo Silence являє собою безступінчатий інверторний компресор і вентилятор, що забезпечує плавне регулювання швидкості їх роботи. Максимальна енергоефективність досягається за рахунок того, що насос більшу частину часу працює на середніх і низьких потужностях. Продуктивність регулюється автоматично від 20% до 120%, в залежності від потреби.
Особливості даної моделі:
- з функцією охолодження;
- цифровий сенсорний контролер;

- можливість встановити додаток на телефон, що дозволяє настроювати і контролювати роботу пристрою;
- наявність трьох режимів роботи;
- вбудований Wi-Fi;
- низький рівень шуму, збільшення терміну служби і максимальна ефективність обумовлені наявністю безступінчатого інвертора;
- передбачена функція пам'яті при відключенні електроживлення з автоматичним включенням;
- працює при знижених температурах до -15°С.

Схема підключення теплового насоса

Ви можете купити теплової інверторний насос Fairland AXCR32, інвертер з охолодженням в інтернет-магазині «Максимал» м. Київ, Солом'янський район. Наші фахівці виконають його установку і нададуть повний спектр сервісних послуг.
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом з насосом.
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо монтаж).
- Підбираємо насос.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення насоса | приватні басейни |
| Використання | нагрівання/охолодження |
| Інвертор | так |
| Режим роботи | Turbo/Smart/Silence |
| Цифрова панель | так |
| Номінальна сила струму, А | 2,01 - 19,1 |
| Теплова потужність, кВт | 31.5 |
| Потужність охолодження, кВт | 13.6 |
| Рекомендований обсяг басейну, м3 | 65 - 120 |
| Рекомендований потік води,м3/год | 10 - 12 |
| Робоча температура | від -15 до 43°C |
| З'єднання,мм | 50 |
| Рівень шуму 1м, дБА | 43,3 — 51,9 |
| Рівень шуму 10м, дБА | 23,3 — 31,9 |
| Габарити (довжина,ширина,висота), мм | 1074х539х947 |
| Вага, кг | 102 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fairland |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм басейну | 40 куб. м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 102 |
| Специфіка | інвертор, охолодження |
| Теплова потужність (кВт) | 31.5 |
| Габаритні розміри | |
| Висота, мм | 947 |
| Довжина, мм | 1074 |
| Ширина, мм | 539 |
| Основні атрибути | |
| Інвертор | Да |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Призначення насоса | Приватні басейни |
| Режим роботи | обігрів та охолодження |
| Рекомендований потік води, м3/год | 10-12 |
| З'єднання, мм | 50 |
| Теплова потужність | 31.5 кВт |
| Управління з телефону | Wi-Fi |
- Ціна: 266 996 ₴









