Донний злив Astral під плівку з антивіхровою кришкою

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Донний злив Astral під плівку з антивіхровою кришкою
Донний злив Astral (Іспанія) призначений для установки в басейни, облицьовані плівкою. Оснащений антивіхровою решіткою. Встановлювати донні заставні рекомендується на відстані не менше 2-х метрів.
Особливості даної моделі:
- виготовлений з ABS-пластика, стійкого до корозії та хімічних впливів;
- під лайнер;
- відповідає стандарту UNE 13451-1;
- бокове з'єднання 2".

Купити донний злив Astral під плівку з антивіхровою кришкою можна у нас - в компанії «Максимал», яка знаходиться в Солом'янському районі Києва. Ми виконаємо його установку і ви також отримаєте якісний сервіс.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом із заставною деталлю.
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо монтаж).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо закладні елементи.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Розміщення | донне |
| Тип стінок | лайнер |
| Матеріал | ABS-пластик |
| З'єднання бокове | 2" |
| З'єднання нижнє | 50 мм / 1½" |
| Пропускна здатність, м3/год | 13 |
| Діаметр, мм | 230 |
| Висота, мм | 196 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Astralpool |
| Країна виробник | Іспанія |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Пластик |
| З'єднання | 2" |
| Пропускна здатність, м3/год | 13 м3/год |
| Додаткові характеристики | |
| Розміщення | донне |
| Тип стінок | лайнер |
| Габаритні розміри | |
| Висота, мм | 196 |
| Діаметр, мм | 230 |
- Ціна: 2 738 ₴

