Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепловий насос Fairland THP10L 10 кВт
Тепловий насос Fairland THP10L 10 кВт призначений для нагріву води в приватних басейнах об'ємом до 50 м³. Це оптимальний варіант для підігріву води, який відрізняється низькою ціною (порівняно з європейськими виробниками) і високою ефективністю. У пристрої використовуються оригінальні японські комплектуючі.
Особливості даної моделі:
- застосовується технологія "срібного зварювання", завдяки чому конструкція стає міцнішою і надійною;
- встановлено японський компресор Toshiba;
- низький рівень шуму;
- температурний режим роботи від 0 до 35 ° C;
- максимальна теплова потужність 10 кВт;
- продуктивність (COP) - 7.0


Ви можете купити тепловий насос Fairland THP10L 10 кВт в інтернет-магазині «Максимал» м. Київ, Солом'янський район. Наші фахівці виконають його установку і нададуть повний спектр сервісних послуг.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом з насосом.
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо монтаж).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо насос.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення насоса | приватні басейни |
| Використання | для нагріву води |
| Інвертор | немає |
| Режим роботи | тільки обігрів |
| Управління через телефон | немає |
|
Температура навколишнього середовища 15℃, температура нагрітої води 26℃ |
Теплова потужність: 6.6 кВт Коефіцієнт продуктивності:4.64 |
|
Температура навколишнього середовища 26℃, температура нагрітої води 26℃ |
Теплова потужність: 10 кВт Коефіцієнт продуктивності: 6.6 |
| Номінальна сила струму, А | 6.5 |
| Споживана потужність, кВт | 1.4 |
| Рекомендований обсяг басейну, м3 | 50 |
| Рекомендований потік води,м3/год | 4-6 |
| Робоча температура | 0-43°C |
| З'єднання,мм | 50 |
| Звуковий тиск (1 м), дБА | 53 |
| Звуковий тиск (10 м), дБА | 33 |
| Теплообмінник | титановий |
| Матеріал корпусу | ПВХ |
| Холодоагент | фреон R410A |
| Габарити (довжина,ширина,висота), мм | 960х658х340 |
| Вага, кг | 59 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fairland |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм басейну | 50 куб. м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 59 |
| Теплова потужність (кВт) | 10 |
| Габаритні розміри | |
| Висота, мм | 340 |
| Довжина, мм | 894 |
| Ширина, мм | 658 |
| Основні атрибути | |
| Інвертор | Немає |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Коефіцієнт продуктивності | 7 |
| Призначення насоса | Приватні басейни |
| Режим роботи | Тільки обігрів |
| Рекомендований потік води, м3/год | 4-6 |
| З'єднання, мм | 50 |
| Теплова потужність | 10 кВт |
| Управління з телефону | Без управління |
- Ціна: 50 439 ₴







