Насос Hayward Max Flo SP1816HW221 (220 В, 15.6 м3/ч, 1.5 HP)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос Hayward Max Flo SP1816HW221 (220 В, 15.6 м3/ч, 1.5 HP)
Насос Hayward Max Flo SP1816HW221 (220 В, 15.6 м3/ч, 1.5 HP) – потужний електричний пристрій, розроблений фахівцями американської компанії Hayward, основне завдання якого - забезпечити напірну подачу води на фільтруючу установку і її повернення в чашу водного резервуару.
Переваги даної моделі:
- корпус виготовлений з ударостійкого термопластика, крильчатка - із зносостійкого пластику.
- оснащена містким префільтром, тому насос може більш тривалий час обходитися без чищення кошика від сміття,
- є вбудований термозахист, завдяки чому двигун не боїться перегріву,
- підходить для домашніх водойм об'ємом до 64 м3,
- продуктивність насоса – 15,6 м3/годину при висоті водяного стовпа 8 метрів.

Купити насос Hayward Max Flo SP1816HW221 (220 В, 15.6 м3/ч, 1.5 HP) можна у нас - в компанії «Максимал», яка знаходиться в Солом'янському районі Києва. Ми виконаємо його установку і ви також отримаєте якісний сервіс.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом з насосом.
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо монтаж).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо насос.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення насоса | приватні басейни |
| Використання | для забезпечення напірної подачі води на фільтруючу установку і її повернення в чашу басейну |
| Тип насоса | самовсмоктуючий |
| Наявність префільтра | так |
| Змінна швидкість | немає |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Продуктивність, м3/год (при h) | 15.6 при 8 м |
| З'єднання, ВР | 1½" |
| Потужність, кВт | 1.1 |
| Вхідна потужність, кВт | 1.1 |
| Вихідна потужність, л. с. | 1.5 |
| Матеріал корпусу | термопластик, поліпропілен |
| Швидкість обертання двигуна, про/хв | 2900 |
| Максимальна температура води, °C | 40 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 2 |
| Допустима концентрація солі, г/л | 5 |
| Рівень шуму, дБ | 65 |
| Розмір, мм | 462 х 218 х 286 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | США |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм басейну | 64 куб. м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина, мм | 218 |
| Довжина, мм | 462 |
| Висота, мм | 286 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність | 9.1 - 19 м3/год |
| Специфіка | з префільтром |
| Потужність, кВт | 1.5 |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальний робочий тиск | 2 бар |
| Матеріал корпусу | Термопластик, поліпропілен |
| Максимальна температура води, °C | 40 |
| Клас захисту, IP | X5 |
| Гучність | 65 дБ |
| Кількість обертів | 2900 об/хв |
| Допустима концентрація солі, г/л | 5 |
| Основні атрибути | |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Призначення насоса | Приватні басейни |
| Змінна швидкість | Немає |
| Продуктивність, м3/год (при h) | 15.7 при 8 м |
| Вхідна потужність, кВт | 1.1 |
| Вихідна потужність, л. с. | 1.5 |
| З'єднання, ВР | 1½" |
- Ціна: 34 170 ₴






