Насос Emaux SC075 (220В, 13 м3/год, 0.75 HP)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос Emaux SC075 (220В, 13 м3/год, 0.75 HP)
Насос Emaux SC075 (220В, 13 м3/год, 0.75 HP) – електричний пристрій, розроблений інженерами китайської компанії Emaux, основне завдання якого - забезпечити стабільний водообмін і щоденну фільтрацію в басейнах з малим і середнім обсягом до 52 м3.
Особливості даної моделі:
- матеріал корпусу - термостійкий пластик, який стійкий до впливу УФ випромінювання і повністю антикорозійний,
- оснащена префільтром для затримання великих часток, корзина якого має прозору кришку, через яку визначають ступінь її забрудненості,
- працює при низькому рівні шуму і енергоспоживанні,
- продуктивність до 13 м³ / год при висоті водяного стовпа 6 метрів.

Купити насос Emaux SC075 (220, 13 м3 / год, 0.75HP) можна у нас - в компанії «Максимал», яка знаходиться Солом'янському районі міста Києва. Ми виконаємо його установку і надамо повний спектр сервісних послуг в процесі експлуатації.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом з насосом.
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо монтаж).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо насос.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення насоса | приватні басейни |
| Використання | для забезпечення стабільного водообміну і очищення плавальних басейнів |
| Матеріал корпусу | термопластик |
| Наявність префільтра | так |
| Змінна швидкість | немає |
| Двигун | асинхронний, двополюсний |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Об'єм, л | 52000 |
| Продуктивність, м3/год (при h) | 13 при 6 м |
| З'єднання, мм | 50 |
| Вхідна потужність, кВт | 0.8 |
| Вихідна потужність, л. с. | 0.8 |
| Клас ізоляції | 130 |
| Клас захисту, IP | X5 |
| Термічний захист | так |
| Знімний кошик префільтра | так |
| Розмір (ДхШхВ), мм | 600 х 240 х 370 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emaux |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм басейну | 52 куб. м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина, мм | 240 |
| Довжина, мм | 600 |
| Висота, мм | 370 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність | 9.1 - 19 м3/год |
| Специфіка | з префільтром |
| Потужність, кВт | 0.75 |
| Додаткові характеристики | |
| Термічна захист | Так |
| Клас ізоляції | 130 |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Клас захисту, IP | X5 |
| Основні атрибути | |
| Двигун | Асинхронний, Двополюсний |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Призначення насоса | Приватні басейни |
| Змінна швидкість | Немає |
| Продуктивність, м3/год (при h) | 13 при 6 м |
| З'єднання, мм | 50 |
| Вхідна потужність, кВт | 0.8 |
| Вихідна потужність, л. с. | 0.8 |
- Ціна: 22 704 ₴






