Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос AquaViva LX SCA80-65-125/7.5 T (380В, 109 м3/год, 7.5 НР)
Насос AquaViva LX SCA80-65-125/7.5 T (380В, 109 м3/год, 7.5 НР) – електричний пристрій від китайського виробника AquaViva, основне призначення якого - обслуговування водних резервуарів з максимальним об'ємом 436 м3.
Особливості даної моделі:
- пристрій виготовлено з матеріалу, який характеризується довговічністю, термостійкістю і стійкістю до корозії;
- корпус і префільтр зроблені з нержавіючої сталі;
- оснащена префільтром для затримки крупних частинок;
- підходить для роботи з гарячою водою;
- продуктивність до 109 м3/год.

Купити насос AquaViva LX SCA80-65-125/7.5 T (380В, 109 м3/год, 7.5 НР) можна у нас - в компанії «Максимал», яка знаходиться в Солом'янському районі Києва. Ми виконаємо його установку і ви також отримаєте якісний сервіс.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом з насосом.
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо монтаж).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо насос.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення насоса | громадські басейни |
| Використання | для фільтрації і циркуляції води |
| Наявність префільтра | так |
| Змінна швидкість | немає |
| Кількість фаз | 3 (380-400В) |
| Продуктивність, м3/год (при h) | 109 при 20 м |
| Потужність, кВт | 7.5 |
| Вхідна потужність, кВт | 7.5 |
| Вихідна потужність, л. с. | 10 |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Матеріал мотора | нержавіюча сталь |
| Максимальна температура води, °C | 100 |
| Рекомендована температура середовища, °C | до +50 |
| Сила струму, А | 14.9 |
| Клас захисту, IP | 55 |
| Розмір, мм | 988 х 310 х 437 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 380 В |
| Об'єм басейну | 436 куб. м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина, мм | 310 |
| Довжина, мм | 988 |
| Висота, мм | 437 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність | 91 - 200 м3/год |
| Специфіка | з префільтром |
| Основні атрибути | |
| Кількість фаз | 3 (380-400В) |
| Призначення насоса | Громадські басейни |
| Змінна швидкість | Немає |
| Продуктивність, м3/год (при h) | 109 при 20 м |
| Потужність, кВт | 7.5 |
| Вхідна потужність, кВт | 7.5 |
| Вихідна потужність, л. с. | 10 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал мотора | Нержавіюча сталь |
| Максимальна температура води, °C | 100 |
| Клас захисту, IP | 55 |
| Сила струму | 14.9 А |
- Ціна: 126 678 ₴








