Фільтр для гарячої води BWT PROTECTOR MINI 1" HR

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр для гарячої води BWT PROTECTOR MINI 1" HR
Фільтр для гарячої води BWT PROTECTOR MINI 1" HR – це водоочисна конструкція, виготовлена компанією BWT (Європа) і призначена для видалення з води побутового трубопроводу піску, мулу, іржі.
Особливості даної моделі:
- колба фільтра вилита з латуні, стійкої до ударів,
- оберігає робочі елементи пральної машини або бойлера від попадання в них великих частинок забруднень,
- картридж виготовлено з нержавіючої сталі з пропускною спроможністю - 100 мкм,
- оснащена редуктором тиску, який допомагає захистити конструкцію від гідроударів,
- має функцію прямої промивки в ручному режимі,
- розмір з'єднань пристрою: 1 ",
- продуктивність моделі до 3,5 м3 / год очищеної води,
- робочий тиск - 1,5 - 25 бар.

Ви можете купити фільтр для гарячої води BWT PROTECTOR MINI 1 "HR в інтернет-магазині «Максимал» м. Київ, Солом'янський район. Наші фахівці виконають його установку і нададуть повний спектр сервісних послуг.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на картриджі 20% на першу покупку разом з осмосом.
- Сервісне обслуговування в подарунок (робота та матеріали перші 6 місяців, на обрані моделі).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо фільтр.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Тип | H/R 1" |
| Номінальний діаметр з'єднання, DN | 25 |
| Продуктивність при перепаді тиску на фільтрі 0,2 бар, м3/годину | 3.5 |
| Рейтинг фільтрації, мкм | 100 |
| Номінальний тиск, бар | 25 |
| Робочий тиск, бар | 1,5-25 |
| Максимальна температура води/навколишнього середовища, °С | 70/40 |
| Загальна висота, мм | 197 |
| Монтажна довжина, мм | 184 |
| Тип фільтра | механічний |
| Очищення від: | різноманітних забруднювачів (піску, глини, іржі, мулу та інших) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BWT |
| Країна виробник | Австрія |
| Використання | Для гарячої води |
| Максимальна температура води на вході | 70 град. |
| Максимальний тиск на вході | 25 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 5 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 1.5 атм |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Стан | Новий |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 197 мм |
| Матеріал | Латунь |
| Призначення очищення | Очищення від піску, Очищення від механічних забруднень, Захист від механічних забруднень, Очищення від іржі |
| Призначення фільтра | побутові |
| Тип комплектующего | Механічний фільтр |
| Ширина | 184 |
| Комплектація | |
| Комплект для монтажу | Так |
| Основні | |
| Модель фільтруючого модуля | Protector mini HR |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні розміри | |
| Номінальний діаметр з'єднання, DN | 25 |
- Ціна: 4 092 ₴

