Фільтр механічний з ручним промиванням BWT EUROPAFILTER RS (RF) 1"

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр механічний з ручним промиванням BWT EUROPAFILTER RS (RF) 1"
Фільтр механічний з ручним промиванням BWT EUROPAFILTER RS (RF) 1" – це зручна і економічна конструкція колбового типу, розроблена фахівцями європейської компанії BWT. Змінний фільтруючий елемент являє собою нейлонову сітку, яка затримує глину, пісок, мул, елементи іржі та інші забруднюючі речовини, розміром більше 90 мкм.
Переваги даної моделі:
- захищає від поломок водонагрівальну техніку, пральні машини, а також елементи трубопроводу від корозії,
- пластиковий прозорий корпус дозволяє контролювати чистоту картриджа,
- відновлення картриджа здійснюється за допомогою зворотної промивки в ручному режимі,
- розмір з'єднань пристрою: 1",
- висока продуктивність - до 3,5 м3/год очищеної води,
- максимальний робочий тиск – 16 бар .

Ви можете купити фільтр механічний з ручним промиванням BWT EUROPAFILTER RS (RF) 1" в інтернет-магазині «Максимал» м. Київ, Солом'янський район. Наші фахівці виконають його установку і нададуть повний спектр сервісних послуг.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на картриджі 20% на першу покупку разом з фільтром.
- Сервісне обслуговування в подарунок (робота та матеріали перші 6 місяців, на обрані моделі).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо фільтр.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Тип | BW RS (RF) 1" |
| Номінальний діаметр з'єднання, DN | 25 |
| Продуктивність при перепаді тиску на фільтрі 0,2 бар, м3/годину | 3.5 |
| Рейтинг фільтрації, мкм | 90 |
| Номінальний тиск, бар | 16 |
| Максимальна температура води/навколишнього середовища, °С | 30/40 |
| Загальна висота, мм | 278 |
| Монтажна довжина, мм | 184 |
| Тип фільтра | механічний |
| Тип промивки | ручна |
| Очищення від: | різноманітних забруднювачів (піску, глини, іржі, мулу та інших) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BWT |
| Країна виробник | Австрія |
| Використання | Для холодної води |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Максимальний тиск на вході | 10 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 3 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 2 атм |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Стан | Новий |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 278 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Матеріал | Латунь |
| Призначення очищення | Очищення від піску, Очищення від механічних забруднень, Захист від механічних забруднень, Очищення від іржі |
| Призначення фільтра | побутові |
| Тип комплектующего | Механічний фільтр |
| Ширина | 184 |
| Комплектація | |
| Комплект для монтажу | Так |
| Основні | |
| Модель фільтруючого модуля | Europafilter RS (RF) |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні розміри | |
| Номінальний діаметр з'єднання, DN | 25 |
- Ціна: 5 632 ₴

