Проточний фільтр Aquafilter EXCITO-ST

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проточний фільтр Aquafilter EXCITO-ST
AQUAFILTER EXCITO-ST – чотириступінчастий проточний фільтр для приватного використання, корпус якого закритий і має стильний дизайн.
Основне завдання – зробити воду м'якше, а також ефективно очистити її від механічних речовин (хлор, залізо та ін).
Фільтрація води відбувається в 4 етапи:
- видалення за допомогою спіненого поліпропілену піску, мулу, іржі, глини та інших видимих забруднювачів;
- зм'якшування води (обмін жорстких іонів на більш м'які);
- усунення хлору, бензолу, фенолу. Підвищення органолептичних якостей води;
- зниження концентрації заліза і видалення металів - свинцю, нікелю, хрому та ін

Купити проточний фільтр Aquafilter EXCITO-ST в Києві можна у нас - в компанії «Максимал». Ми знаходимося в Солом'янському районі. Виконаємо монтаж і надамо повний спектр сервісних послуг в процесі експлуатації.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на картриджі 20% на першу покупку разом з осмосом.
- Сервісне обслуговування в подарунок (робота та матеріали перші 6 місяців, на обрані моделі).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо фільтр.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Розміщення | під мийкою |
| Робочий тиск, атм | від 1,5 до 6 |
| Робоча температура, °C | від 3 до 38 |
| Тип крана | окремий |
| Стиль крана | mini modern - одинарний |
| Кількість етапів очищення | чотири |
| Особливості очищення | пом'якшуючий |
| Продуктивність чистої води, л/добу | 3000 |
|
Тип колб |
легкознімний |
| Тип фільтрації | проточний фільтр |
| Габарити, мм | 390 x 355 x 100 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquafilter |
| Країна виробник | Польща |
| Жорсткість вхідної води | дуже жорстка вода |
| Використання для холодной води | Так |
| Модель фільтруючого модуля | EXCITO-ST |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Регенерація картриджа | Так |
| Ресурс фільтруючого модуля | 3000 л |
| Стан | Новий |
| Тип фільтруючого модуля | Aquafilter |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Частота заміни фільтруючого модуля | 6 міс |
| Призначення комплектуючого | Проточний, триступеневий фільтр |
| Товщина | 100 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Іонообмінна фільтрація | Так |
| Максимальна температура води на вході | 38 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 3 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 1.5 атм |
| Зворотний осмос | Так |
| Сорбція | Так |
| Зм'якшування води | Так |
| Комплектація | |
| Комплект для монтажу | Так |
| Окремий кран | Так |
| Перехідник-адаптер для підключення до водопроводу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Комбінований |
| Призначення очищення | Очищення від піску, Очищення від механічних забруднень, Захист від механічних забруднень |
| Призначення фільтра | побутові |
| Накопичувальний бак | Немає |
| Продуктивність | 3000 літрів/добу |
| Розміщення | Під мийкою |
| Термін експлуатації | від 5 до 6 місяців |
| Стиль крана | mini modern - одинарний |
| Тип колби | легкознімний |
| Тип комплектующего | Проточний фільтр |
| Тип корпусу | Закритий |
| Тип крана | окремий |
| Типорозмір картриджа | 2,5x10 |
- Ціна: 3 199 ₴




