Комплект картриджів MASTER OSMO для систем зворотнього осмосу

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект картриджів MASTER OSMO для систем зворотнього осмосу. Склад даного комплекту три картриджа, які поетапно очищують воду. Встановлюються фільтри зворотного осмосу до мембрани. Поліпропіленовий перший картридж, фільтрує воду від мехпрімесей і видаляє пісок, мул, глину, іржу, окалину і інші домішки розміром 5 мікрон. Другий картридж вугільний, видалить з води хлор та його сполуки. Третій поліпропіленовий картридж очистить від залишкових механічних домішок. Рекомендується міняти комплект картриджів один раз в три місяці, не залежно від того, скільки води було відфільтровано.
| Продуктивність, л/добу | до 300 |
| Температура води, що очищається, °З | +4...+45 |
| Типорозмір | 2,5" х 10" |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Organic |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 250 мм |
| Вага | 1 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Використання | Для питної води |
| Призначення очищення | Очищення від вільного хлору |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 100 мм |
| Комплектація | |
| Кран | Немає |
| Накопичувальна ємність | Немає |
| Ресурс стандартного фільтруючого модуля | 1500 |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура води на вході | 30 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 5 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 3 атм |
- Ціна: 458 ₴

