Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для кухні Globus Lux COLORADO GLLR-0888 комбінований
Змішувач COLORADO GLLR-0888 бежевого кольору для кухні під осмос. Комбінований кран підключається до системи зворотного осмосу і до водопроводу. Корпус змішувача виконаний з латуні. При виробництві застосовуються високоякісні матеріали, стійкі до корозії, до ударів і утворення тріщин. Виробництво Китай.
Особливості даної моделі:
- змішувач одноважільний з металевим важелем;
- використовується система швидкої установки, монтаж на один отвір;
- проводка гнучка;
- діаметр підключення 1/2";
- комплектується шлангами для підключення.


Купити змішувач для кухні Globus Lux COLORADO GLLR-0888 комбінований у Києві можна у нас - в компанії «Максимал». Ми знаходимося в Солом'янському районі. Виконаємо монтаж і надамо повний спектр сервісних послуг в процесі експлуатації.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на змішувач 20% на першу покупку разом з осмосом.
- Сервісне обслуговування в подарунок (робота та матеріали перші 6 місяців, на обрані моделі).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо змішувач.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Монтажні роботи по необхідності.
- Своєчасне нагадування про важливість заміни комплектуючих елементів.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення | для кухні |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Вид монтажу | врізний |
| Тип виливу | поворотний |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Колір | бежевий |
| Довжина виливу, см | 19 |
| Діаметр підключення шлангів | 1/2" |
| Розміри, мм | 315х285 |
| Вага, кг | 2.26 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Globus Lux |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.26 кг |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 315 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 285 мм |
- Ціна: 2 650 ₴




