Насос AquaViva LX SWPA400-I (220В, 33 м3/год, 4HP)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос AquaViva LX SWPA400-I (220В, 33 м3/год, 4HP)
Насос AquaViva LX SWPA400-I (220В, 33 м3/год, 4HP) – електричний пристрій від китайського виробника AquaViva, основне призначення якого - обслуговування водних резервуарів (СПА, ванн, басейнів).
Особливості даної моделі:
- пристрій виготовлено з матеріалу, який характеризується довговічністю, термостійкістю і стійкістю до корозії,
- корпус і префільтр зроблені з термостійкого полімеру,
- оснащена префільтром з пластиковою корзиною всередині для затримки крупних частинок, контроль забрудненості якої відбувається через прозору кришку,
- продуктивність до 33 м3/год.

Купити насос AquaViva LX SWPA400-I (220В, 33 м3/год, 4HP) можна у нас - в компанії «Максимал», яка знаходиться в Солом'янському районі Києва. Ми виконаємо його установку і ви також отримаєте якісний сервіс.
КІЛЬКА ПРИЧИН ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС:
- Монтаж в подарунок (на обрані моделі).
- Безкоштовна доставка товару по Києву+30 км (за узгодженням).
- Знижка на хімію 20% на першу покупку разом з насосом.
- Сервісне обслуговування басейну в подарунок (якщо виконуємо монтаж).
В чому полягає наша робота:
- Підбираємо насос.
- Досліджуємо деталі монтажу.
- Доставка обладнання.
- Проведення монтажу.
- Сервісне обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення насоса | приватні басейни, громадські басейни |
| Використання | для напірної подачі і циркуляції води |
| Наявність префільтра | так |
| Змінна швидкість | немає |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Продуктивність, м3/год (при h) | 33 при 10 м |
| Потужність, кВт | 4 |
| Вхідна потужність, кВт | 3 |
| Вихідна потужність, л. с. | 4 |
| Матеріал корпусу | термопластик |
| Матеріал мотора | нержавіюча сталь |
| Максимальна температура води, °C | до +50 |
| Рекомендована температура середовища, °C | до +50 |
| Максимальний робочий тиск, МПа | 3 |
| Сила струму, А | 12 |
| Клас захисту, IP | 55 |
| Розмір, мм | 582 х 276 х 314 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина, мм | 276 |
| Довжина, мм | 582 |
| Висота, мм | 314 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність | 19.1 - 35 м3/год |
| Специфіка | з префільтром |
| Основні атрибути | |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Призначення насоса | Приватні басейни, Громадські басейни |
| Змінна швидкість | Немає |
| Продуктивність, м3/год (при h) | 33 при 10 м |
| Потужність, кВт | 4.0 |
| Вхідна потужність, кВт | 3 |
| Вихідна потужність, л. с. | 4 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Матеріал мотора | Нержавіюча сталь |
| Максимальна температура води, °C | до +50 |
| Клас захисту, IP | 55 |
| Сила струму | 12 А |
- Ціна: 23 564 ₴



